Vi er opptatt av gode løsninger for samarbeid.
God kompetanse, stabil arbeidskraft.

Bruk oss innen

regnskap, skatt, avgift og lønn!

Vi i Fokus Regnskap AS legger stor vekt på at våre kunder skal få personlig kontakt og samarbeide med sin regnskapsfører. Vi er en fremtidsrettet kompetansebedrift med høy kvalitet og kunden i fokus. For å løse våre oppgaver på best mulig måte satser vi på funksjonell og oppdatert programvare.

Vi holder til i moderne kontorlokaler i Herøysenteret på Eggesbønes.

Møt teamet

stig.jpg

Stig Vestnes

Daglig leder

stig@fokusregnskap.no

70081290

bente sylte.jpg

Bente Sylte Larsen

Autorisert regnskapsfører

bente@fokusregnskap.no

70081298

Eldar j.jpg

Eldar Johan Ose

Autorisert regnskapsfører

eldar@fokusregnskap.no

70081294

SALT 1a-2850.jpg

Christian Palmar Remøy

Autorisert Regnskapsfører
Christian@fokusregnskap.no
93817888

Mathea.jpg

Mathea Paulsen

Autorisert regnskapsfører

mathea@fokusregnskap.no

70081240

Aase s.jpg

Aase Sivertsen

Regnskapskonsulent

aase@fokusregnskap.no

70081297

SALT 1a-2818.jpg

Åge Skeide

Autorisert regnskapsfører

aage@fokusregnskap.no

70081241

Berit R.jpg

Berit Remøy Smådal

Regnskapskonsulent

berit@fokusregnskap.no

70081292

Tone H.jpg

Tone Hauge Vik

Regnskapskonsulent

tone@fokusregnskap.no

70081295

Nina_.jpg

Nina Sævik Gangstad

Administrasjon/drift

nina@fokusregnskap.no

70081290

Janne_.jpg

Janne Fenes

Lønnsmedarbeider/drift

janne@fokusregnskap.no

70081242

SALT 1a-2859.jpg

Victoria Vangberg

Regnskapskonsulent

victoria@fokusregnskap.no

47606079

Personvernerklæring

Fokus Regnskap AS

https://www.fokusregnskap.no

Fokus Regnskap AS behandler personopplysninger i henhold til personopplysningsloven.

Vi har et overordet ansvar for at personopplysninger og annen konfidensiell informasjon oppbevares trygt.

Vi innhenter informasjon fra kontaktskjema og analyseverktøyet Google Analytics.

Informasjonen fra kontaktskjema blir ikke delt med andre enn Fokus Regnskap AS. Informasjonen blir kryptert og lagret trygt hos oss.

Fokus Regnskap bruker informasjonskapsler (cookies), som er informasjonsfiler som blir liggende på datamaskinen din for at tjenesten skal virke best mulig for deg som bruker. Du kan avvise lagring av informasjonskapsler, men dette kan påvirke bruk av nettsiden.

Om du har spørsmål, ikke nøl med å ta kontakt!